Żłobek Wieliczka

POBIERZ →    KARTA ZAPISU      STATUT ZŁOBKA      UMOWA O SPRAWOWANIE OPIEKI

Uwaga, uwaga!

Miło nam poinformować Państwa, że już 1 lipca 2019 roku otwieramy oddział żłobkowy w naszym przedszkolu.

Serdecznie zapraszamy na dni otwarte 27 i 28 czerwca 2019 roku.

Żłobek „SKAKANKA” czynny jest w godz. 7.00-17.00.

Do grupy żłobkowej przyjmowane są dzieci od 1 do 3 roku życia. Dużą wagę przykładamy do pielęgnacji dzieci i nauki samodzielności. W miarę możliwości maluszki uczestniczą także w zajęciach zorganizowanych i swobodnych zabawach na świeżym powietrzu.

Oddając nam pod opiekę swojego malucha, można mieć pewność, że poczuje się on u nas jak w domu.

Sprawdź również ofertę przedszkola dla starszych dzieci

• opieka wykwalifikowanej kadry pedagogicznej,
  • zajęcia muzyczno-rytmiczne, ruchowe, plastyczne,
  • gimnastyka buzi i języka- ćwiczenia wzmacniające aparat mowy,
  • zabawy z językiem angielskim,
  • stała współpraca z dietetykiem, który czuwa nad prawidłowo zbilansowaną dietą naszych dzieci

Cennik

• Wpisowe: 250 zł
  • Czesne: 900 zł miesięcznie
    w opłatę wliczone są wszystkie zajęcia z oferty (czesne nie obejmuję pampersów oraz chusteczek nawilżonych)

Wyżywienie płatne dodatkowo:

• pięć posiłków: 12 zł
  • cztery posiłki: 10 zł
  • Zniżki dla rodzeństwa.
  • Przy zapisie dziecka do 31.05.2019r. pierwsze dziesięć osób płaci 100zł mniej przez 5 miesięcy!!