Żłobek Wieliczka

POBIERZ →    KARTA ZAPISU      STATUT ZŁOBKA      UMOWA O SPRAWOWANIE OPIEKI

W roku 2022 Gmina Wieliczka udziela dotacji  (dofinansowania) do dzieci objętych opieką. Dotacja (dofinansowanie) wynosi 150,00 złotych miesięcznie na każde zamieszkałe na terenie Gminy Wieliczka dziecko objęte opieką.
Żłobek „SKAKANKA” czynny jest w godz. 06.30-17.00.

Do grupy żłobkowej przyjmowane są dzieci po ukończeniu 5 miesiąca do 3 roku życia. Dużą wagę przykładamy do pielęgnacji dzieci i nauki samodzielności. W miarę możliwości maluszki uczestniczą także w zajęciach zorganizowanych i swobodnych zabawach na świeżym powietrzu.

Oddając nam pod opiekę swojego malucha, można mieć pewność, że poczuje się on u nas jak w domu.

Sprawdź również ofertę przedszkola dla starszych dzieci

• opieka wykwalifikowanej kadry pedagogicznej,
  • zajęcia muzyczno-rytmiczne, ruchowe, plastyczne,
  • gimnastyka buzi i języka- ćwiczenia wzmacniające aparat mowy,